Youtube'da Daha Çok İzlenme İçin "Taktikler"

Metahan 07.03.2017 haber

Evet tekrardan karşınızdayız sevgili okurlarımız. Bugün Youtuberlara özel Youtube’de daha çok izlenme nasıl alabilirsiniz birkaç taktik vereceğiz. Hadi hiç uzatmadan başlayalım.

1

İlk olarak iyi bir içerik seçmelisiniz. Eğer daha yeni başladıysanız veya uzun zamandır gelişemediyseniz, yani bir kitleniz daha oluşmadıysa yeni içerikler çekerek oluşturabilirsiniz.

2

Videolarınızın güzel bir küçük resime ihtiyacı var çünkü ilk dikkati çeken şeylerden biridir videonuzun resmi. Onun için içerikle alakalı ve profosyenel küçük resimlere ihtiyacınız var.

3

Videonun başlığıda çok önemli çünkü küçük resimlerden sonra en dikkat çeken şey başlıktır. Başlıklar da videoyla alakalı ama en ilgi çekici şeyi yapmanız gerekir.Dediğim gibi videoyla alakalı olsun yoksa disslike alabilirsiniz.

4

Bunları yaptınız.. İllaki kitleniz birazda olsun artar, peki bitti mi? Hayır. Videolarınızı düzenli atmanız lazım çünkü 1 ay atıp 5 ay atmazsanız kitleniz oluşmaz ve aktif olmazsınız. Onun için düzenli bir video takvimi ayarlamanız lazım.

5

Son adım ise VİDEOLARI PAYLAŞMAK. Videonuzu her yerde paylaşmaya çalışın.

Ama unutmayın ki sadece bunları yapmanız yetmez. Videonuzun ve içeriğinizin özgün ve kaliteli olması lazım. Ancak bu taktiklerle başlayabilirsiniz. Birdahaki yazılarda görüşmek üzere.. Takipte Kalın...

Bunlara da Göz Atın