Ali Biçim YouTube'dan Ne Kadar Kazanıyor ?

Selamlar Youtube sever Youtuber arkadaşlarım, Ali Biçim Youtube'dan Ne Kadar Kazanıyor herkes bunu merak ediyor. Son zamanlarda Mesutcan ile olan arkadaşlığı ile bir anda parlayan Ali Biçim şuanda 1 milyon aboneyi geçmiş durumda ve durdurulacak gibi durmuyor.


Ali Biçim 33 yaşında olan ve eskiden de dijital medyada içerikler üretmiş ve Late Night Show sunmuş bir abimiz. Son zamanlarda da yaveri Mesutcan ile birlikte Youtube'un içinden geçtiler tabiri caizse. İkisi birlikte bir anda patladılar ve herkes onları konuşuyor, trendlerden inmiyorlar.

Tabi durum böyle olunca Ali Biçim'in Youtube Kazancı merak konusu oluyor. Bizde bu konuya açıklık getirmek amacıyla bu makaleyi yazıyoruz. Şimdi lafı daha fazla uzatmadan ve sizin canınızı sıkmadan kazancı hesaplamaya başlayabiliriz.

Daha önce ENES BATUR YOUTUBE KAZANCI makalemizde de belirttiğimiz gibi Türkiye'de 1 milyon izlenmeye ortalama 2 bin tl kazancın belirtildiği bir veri var. Bu veri üzerinden Ali ablamızın kazancınızı hesaplayalım.

Socialblade verilerine göre Ali Biçim günlük ortalama 400 bin kez izleniyor. Bu socialblade verisi ile kendi verimizi birleştirdiğimiz zaman Ali Biçim günlük 800 tl kazanç elde ediyor. Günlük 800 tl kazanç ettiğine göre aylık ise 24.000 tl kazanç ettiği sonucu çıkıyor.

Tabi ki bu 24.000 tl dışında, yaptığı sponsorluk ve reklam anlaşmaları da var. O reklamlardan da 100 bin tl gelir ediyorsa desek. Ali Biçim aylık ortalama 120 bin tl kazanç elde ediyor.

Kimsenin kazancında gözümüz yok tabii ki, güle güle harcasın ve Allah daha çok versin.

Umarım merakınızı gidermişizdir. Diğer makalelerde görüşmek üzere.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.