Youtube'da Çok İzlenen Video Fikirleri

Selamlar youtubesever dostlar, bu makalede çok izlenen video fikirleri konusunda bilgiler vereceğim. Biliyorsunuz ki son zamanlarda Youtube izleyen sayısı gittikçe artıyor ve artık televizyondan değerli hale geldi diyebilirim. E tabi bu kadar izleyen olunca Youtube'a içerik üretmek isteyende bir o kadar çok oluyor. Bu kadar içerik üreten insan içinde video fikirleri çok önemli. Bu makalemiz ile sizlere fikirler sunmaya çalışacağız.

YOUTUBE KATIL BUTONU NASIL AÇILIR
YOUTUBE NEYE GÖRE PARA VERİYOR


Eğer yeni bir kanal iseniz ve hızlı bir şekilde yükselmek istiyorsanız, özgün içerikler üretirseniz maalesef ki yükselme hızınız pek iyi olmaz. Çünkü Youtube algoritması en çok izlenen video fikirlerini ön plana çıkardığı için siz özgün fikrinizle beraber biraz geride kalacaksınız.

Bu algoritmayla beraber yükselişe geçmek için büyük Youtuberların çektiği ve ülkemize yeni gelen içerikleri çekmemiz lazım. Bu içeriklerin ülkemize yeni gelmiş olması önemli bir husus çünkü eğer şuanda gülmeme challenge gibi bir video çekerseniz fazla izlenmeyecektir ancak evden kaçış gibi videolar çekerseniz ön plana çıkmanız ve yükselmeniz hızlı olacaktır.

Burada güzel video içerikleri sıralamak isterdim ancak bu yazı ilerleyen zamanlarda eskiyeceği için güncel kalmayacaktır o yüzden şuanda vereceğim bir video fikri, ilerde bu yazıyı okuyan arkadaşın bir işine yaramayacaktır. Ancak video fikirleri açısından genel bir altyapıyı anlatabildiğimi düşünüyorum. Buna göre videolar çekebilir ve yükselişe geçebilirsiniz.

Youtube'da çok izlenen video fikirlerinden bahsettiğim makalem bu kadardı, umarım işinize yaramıştır.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.