Doğuş Cabakçor'un Aylık Youtube Kazancı

Selam, Youtube Magazin takipçileri, bu makalemizde ünlü dj Doğuş Cabakçor'un Youtube gelirini sizlere söyleyeceğiz. Bu geliri bulmamızda elimizde olan veriler yardımcı oluyor. Bu verilere göre birazdan youtube kazancını ortaya çıkaracağız.

ORKUN IŞITMAK AYLIK YOUTUBE KAZANCI
MERYEM CAN AYLIK YOUTUBE KAZANCI


Ünlü dj ve artık yeni bir Türk Youtuber olan Doğuş Cabakçor, paylaştığı fotoğraf ve videolarla ilgileri kendi üzerine çekiyor. Bu fotoğraflarda oldukça lüks ev ve arabalar yer aldıkları için, takipçileri de Youtube'dan ne kadar kazanıyor bu adam demeden duramıyor tabi ki.

Şimdi lafı daha fazla uzatmayalım ve Doğuş Cabakçor'un Aylık Youtube kazancını açıklamaya geçelim.

Bizim elimizdeki verilere bakacak olursak, Youtube Türkiye'de standart bir video 1 milyon izlenmeye ortalama 2 bin tl para kazandırmaktadır. Bu verilere bakacak olursak Doğuş Cabakçor'un tahmini ne kadar kazandığını bulabiliriz.

Socialblade verilerine göre Doğuş Cabakçor, günde ortalama 200 bin kez izleniyor. 1 milyon izlenme 2000 tl olduğuna göre, günlük kazancı 400 tldir. 1 ayda 30 gün olduğuna göre Doğuş Cabakçor aylık 12 bin tl youtube izlenmelerinden kazanıyor.

Burdan anlamamız gereken şey, Doğuş Cabakçor sadece youtubedan kazanmıyor, dj likten daha çok para kazanıyor diyebiliriz.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.