Hilesiz Abone Kasma Taktikleri

Merhaba değerli Youtube Magazin takipçilerimiz, öncelikle bu konuyu kendimiz hazırlamaktayız.
Abonenizin doğal ve sabit kitle şeklinde artırabilirsiniz.

YOUTUBE ÇOK İZLENEN VİDEO FİKİRLERİ
YOUTUBE KATIL BUTONU AKTİF ETME


Hilesiz bir şekilde abone kasmak aslında basit bir olay, sadece sabırlı olmak ve aşağıda söylediğimiz şeyleri sürekli yaparak başarıya ulaşabilirsiniz. Şuanda başarılı olan Türk Youtuberların çoğu bu yollardan geçti. Hatta direkt örnek verebilirim ki, Furkan Yaman.

Öncelikle Sosyal Medya bağınızı arttırmanız lazım videolarınızı yüklediğiniz zaman, izlenmeleri hızlı bir şekilde artıracağız.

Facebook : Gruplara katılın ve gruptaki abone olmak isteyen kişiler bulacaksınız. Gruplardan bulduğunuz arkadaşlarınıza karşılıklı abone olduktan sonra video yüklediğinizde hem izlenme hem beğeni alacaksınız. Sonrasında ise videolarınızı paylaşarak abonelerde kazanabilirsiniz. Videolarınız kaliteli, montajlı bir şekildeyse kullanıcı yani izleyici bunu beğeniyorsa, onu güldürüyorsa zaten direk abone olmak isteyecektir.

Instagram : İnstagramda Youtube kanalınızın adında bir yeni hesap kurun ve bu hesapla videolarınızı paylaştığınız zaman hem hikayenizde paylaşın hemde durum olarak paylaşın. Profilinizi düzenle kısmına son videonuzun linkini koyun her daim. Durum olarak paylaşırken " # " etiketlerini genellikle Youtuberların isimlerini kullanarak onları araştıran bakanlar sizi bulacaktır, sonuçta Keşfet . Son olarak Youtube haber hesapları bulunmakta, küçük 1k'lık sayfalara ile arkadaşlıklar kurun, ücretsiz şekilde reklamlar gerçekleştirin.

Youtube : Youtube arama yapın, hangi tür videolar çekiyorsanız ona göre arama yapın " ÖRNEK : Minecraft " araması yaptınız. Arama sonuçlarına Bugün veya Bir Hafta olanı seçin ve orada çıkan kaliteli beğendiğiniz sizin seviyenizde olan Youtube kanalına abone olun ve ona ulaşmaya çalışın birlikte videolar çekerek ortak güzel bir kitle yakalayabilirsiniz. Ayrıca videoların altına genellikle güzel yorumlarda bulunun ve sizin yorumunuz beğenilip üstte olursa oradan keşfedilirsiniz.

Website : Youtube ile alakalı web sitelerini güncel sayfalarını bulun. Günlük ve Aylık görüntülenmesi yüksek değerlerde olan sayfaları keşfedin. Reklam alanları uygun ücretlerde olmaktadır. Reklam vererek güzel bir abone kitlesi yakalayabilirsiniz. Forum sayfalarına Youtube sayfanızın tanıtımını yapınız ve oralardanda dost edinmeye çalışın.

Bunları yaptıktan öyle bir kez yapmayın, biraz sabredin her şey hemen olmaz değerli dostlar ilk önce emek şuan gördüğümüz 5 Milyon kanallar bile bu yollardan geçtiler, sizde zamanla bu derecelere gelebilmek için bu konumuzda bahsedilenleri yaparsanız, akılda kalıcı olursunuz belirli süre herkes onu izlemekten sıkılır sizi izlerler sonra siz patlama yaşarsanız. Gerçekten güzel yerlere gelmek istiyorsanız biraz sabır ile bu dediklerimizi yapın.

Bu hilesiz abone kasma taktikleri denenmiş ve onaylanmıştır çoğu kişi tarafından. Sizde deneyin lütfen, denemekten zarar gelmez.

Umarız çok güzel yerlere gelirsiniz, dediklerimiz işinize yarıyorsa yorum olarak belirtirseniz seviniriz.

1 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.