Meryem Can'ın Aylık Youtube Kazancı

Selamlar youtubesever dostlar, bu makalemizde Youtube Magazin olarak çok merak edilen Meryem Can Youtube'dan Ne Kadar Kazanıyor ? konusuna açıklık getireceğiz.

BETÜL ÇAKMAK YOUTUBE'DAN NE KADAR KAZANIYOR ?
DELİMİNE YOUTUBE'DAN NE KADAR KAZANIYOR ?

meryem can youtube geliri

Youtube Türkiye'nin en büyük kadın youtuberı olan Meryem Can liderliği Danla Bilic'den almış ve hala güzel bir şekilde devam ettiriyor. Son zamanlarda çektiği videolarla trendden inmeyen ve oldukça fazla izlenen Meryem Can'ın youtube kazancı çok merak edilen konulardan biriydi. Bizde bu büyük merak duyulan olayı sonlandırmak için bu makaleyi yazıyoruz.

Şimdi elimizdeki verilere göre Youtube Türkiye'de 1 milyon izlenen standart bir video ortalama olarak 2 bin tl kazandırmaktadır. Bu 1500 veya 3000 tl olabilir, bu değişiklik gösterir ancak biz ortalamayı alıyoruz.

Socialblade verilerine göre Meryem Can, günde ortalama 1 milyon kez izlenmekte. Bu veriye baktığımız zaman 1 milyon izlenme 2 bin tlye karşılık geldiği için, Meryam Can günde 2 bin tl kazanıyor. 1 ayda 30 gün olduğuna göre, Meryem Can Youtube'dan aylık 60 bin tl para kazanıyor.

Bu verdiğimiz kazanç, sadece youtube video izlenmelerinden gelen kazançtır. Bu kazanç haricinde yaptığı reklam ve sponsorluk anlaşmalarından gelen kazancı kapsamamaktadır. O anlaşmalardan ne kadar para kazandığını bilmediğimiz için herhangi bir yorum yapamıyoruz.

Umarım bu makale merakınızı gidermiştir ve hoşunuza gitmiştir.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.