Orkun Işıtmak'ın Aylık Youtube Kazancı

Hepinize merhaba dostlar, bu makale de 10 yılı aşkındır Youtube'da içerik üreten başarılı youtuber Orkun Işıtmak'ın Youtube'dan kazandığı parayı açıklayacağız.

MERYEM CAN AYLIK YOUTUBE KAZANCI
BETÜL ÇAKMAK AYLIK YOUTUBE KAZANCI


Uzun yıllar Youtube Türkiye'de içerik üreten ve bence en kaliteli içerik üreten 10 kanaldan biri olan Orkun Işıtmak aynı zamanda Türkiye'nin en büyük bireysel kanallarından birini sahibi. O yüzden Youtube'dan kazandığı para da bazı kesimler tarafından oldukça fazla merak ediliyor. İşte bizde bugün o kesimin merakını gidermek için bu makaleyi yazıyoruz. Lafı daha fazla uzatmadan hemen açıklama başlayalım.

Öncelikle bizim elimizdeki verilere bakacak olursak, Youtube Türkiye'de standart bir youtube videosu 1 milyon izlemeye ortalama 2 bin tl para kazandırır. Tabi bu az veya çok olarak değişebilir ancak biz ortalamasını aldık.

Socialblade verilerine göre günde ortalama 1 milyon 250 bin kez izleniyor Orkun Işıtmak. 1 milyon izlenme 2 bin tl olduğuna göre, günde 2500 tl para kazanıyor Orkun Işıtmak. 1 ayda 30 gün olduğuna göre, Orkun Işıtmak aylık 75 bin tl kazanıyor.

Bu verdiğimiz kazanç bilgisi sadece izlenmelerden gelen paradır. Yaptığı reklam ve sponsorluk anlaşmalarının içeriğini bilmediğimiz için buraya ekleyemiyoruz.

Umarım merakınız gitmiştir ve bu makale hoşunuza gitmiştir.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.