Youtube 100 Bin İzlenme Kaç TL

Selamlar youtuber dostlarım, bu aralar herkes Youtube'a giriş yapmak ve para kazanmak istiyor. Hal böyle olunca da Youtube'un 100 bin izlenmeye kaç tl verdiğini herkes merak ediyor. Bizde bu makale aracılığı ile kendi elimizde olan verilerle sizlerin merakını gidermeye çalışacağız.

CLİCKBAİT NEDİR VE NASIL YAPILIR 
HİLESİZ ABONE KASMA TAKTİKLERİ


Bu konu hakkında birçok farklı fikir olsa da biz kendi elimizde olan ve çok güvendiğimiz verilerimizle 100 bin izlenmeye kaç tl verildiğini sizlere açıklayacağız. Şimdi lafı daha fazla uzatmadan ve sizi sıkmadan açıklamaya geçelim.

Önceki youtuberların aylık kazancı makalelerini okuduysanız elimizdeki verilerden haberiniz vardır zaten. O verilere göre 1 milyon izlenme 2000 tl para ediyor. Tabi ki bu ortalama bir sayıdır. Az veya çok olarak değişebilir.

1 milyon izlenmeye 2000 tl kazanabiliyorsak, 100 bin izlenmeye de 200 tl kazanmış oluruz. Yine buradan yola çıkarak 1000 izlenmeye 2 tl kazanıyoruz.

Bu makalemizde youtube'dan kaç izlenmeye kaç tl kazanabileceğinizi kısa ve öz bir şekilde anlatmaya çalıştık. Umarım sizin için yararlı olmuştur ve merakınız geçmiştir.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.