Beklenen Platform Ayağınıza Geldi
Kullanıcılar burslar, staj programları ve çeşitli projeler için birçok web sitesini gezerek yeni duyuruları öğreniyor. Bu hem oldukça zaman alan bir işlem hem de insanı yoran bir durum olmaktadır. Web sitemiz pek çok duyuruyu, haberi ve bilgiyi web sitesinde toplayarak kullanıcılara tüm duyurulara tek bir yerden ulaşmasını sağlıyor. 

AGH Hakkında Bilgi 

 Avrupa Gönüllü Hizmeti olarak bilinen AGH, 17 ile 30 yaş arasındaki gençlerin istediği bir Avrupa ülkesinde en az 2 en fazla 12 ay süreyle kamu yararına gönüllü olarak bir proje yapmasıdır. AGH ile birlikte gencin Avrupalılık bilinci edinmesi sağlanır, Avrupa ve Avrupalılar hakkında bilgi sahibi olur, çevrenin kültürü hakkında bilgilenir. Avrupa Gönüllü Hizmeti programının gerçekleşmesi için ev sahibi kuruluş, gönüllü ve gönderen kuruluşun bir araya gelmesi gerekiyor. Eğer ki onay işlemi aldıysanız bu aşamadan sonra gerekli açıklamalar kurum tarafından yapılacaktır. 

Web Sitesinin Sağladığı Avantajlar 

 Youth Projects Group, AGH projeleri konusunda güncel duyuruları, içerikleri ve haberleri paylaşarak sizlerin hemen bu konuda bilgi edinmenizi sağlıyor. Bu sayede AGH başvurularını kaçırmayarak siz de Avrupa hayali kurmaya başlıyorsunuz. Avrupa Gönüllü Hizmeti ile birlikte Avrupa’da hem gönüllü proje geliştirirken hem de gezebileceksiniz. 

Web sitesi yalnızca AGH ile değil aynı zamanda burs ve staj programları hakkında da bilgi veriyor. Eğer staj programı arıyorsanız veya burs bekliyorsanız web sitesinin duyurularını takip edebilirsiniz. Sitenin sağladığı bir diğer avantaj güncel haberleri ve diğer projeleri zaman zaman paylaşmasıdır. Bu da pek çok kullanıcı için faydalı bir durum olmaktadır. Özellikle farklı projelere katılmak isteyen veya bu projeleri takip etmek isteyen kullanıcılar için bu site güzel bir kaynak olacaktır. Agh Projeleri hakkında kapsamlı bilgi almak ve gelişmeleri takip etmek için Youth Projects Group sitesine mutlaka göz atmalısınız.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.