En İyi Android Strateji Oyunları
Artık mobil dünya da strateji oyunları da bilgisayar platformunda ki gibi oynanmaya başladı. Telefonlar artık küçücük değil! Listemizde ki bütün android strateji oyunları ücretsizdir. Hepsinin google play linkleri bulunmakta. 

  1- Clash Of Clans Bir çok yerde reklamını gördünüz! Bir çok yerde adını duydunuz! Karşınızda clash of clans! Oyun google play de sadece strateji oyunları içerisinde değil, tüm ücretsiz oyunlar içerisinde 1. sırada. En Çok Oynanan Online Strateji Oyunu! Oyunda size bir köy veriliyor. Bu köyü geliştirerek gelen saldırılara dayanıklı bir hale getiriyorsunuz. Aynı zamanda sizde diğer köylere saldırı açabiliyorsunuz. İsterseniz de klanlara katılarak klan savaşları yapabiliyorsunuz. Oyunu ciddi oynamak istiyorsanız 20 tl vererek işçi satın alabilirsiniz. İşçiler sizin hızlıca binaları yapmanızı sağlıyor. Clash of clans android strateji oyununun google play sayfasına buradan gidebilirsiniz. Aynı zamanda clash of clansta köy savunma çok önemli olduğu için sitemizde sadece bu kategoriye özel bir bölüm bulunmakta. 

  2- AA Diğer tüm strateji oyunlarından farklı bir oyun var karşımızda! AA! Oyun piyasaya sürüldüğü gibi tüm piyasayı kasıp savurdu. Oyunda ki amacımız bize verilen topları karşıda ki çubuklara yerleştirmek. Doğru zamanda topumuzu fırlatmalı ve o çubuklara yerleştirmeliyiz. Eğer yolladığımız top çubuğu es geçerse bölüme tekrar başlamamız gerekiyor. Bölümler ilerledikçe çubukların hareket hızı değişiyor. 2 saniye hızlı 3 saniye yavaş hareket etmek gibi kafa karıştıcı olaylar devreye giriyor. Oyunun Bir Sürü Modu Var! Geliştirici ekip ff, sn, rr gibi bir sürü farklı versiyonunu çıkarttı. Bunlarda amaçlar değişebiliyor. Kiminde bu sefer çubuk atıyoruz diğerinde bambaşka şeyler! AA strateji oyunumuzun google play sayfasına buradan gidebilirsiniz. 

  3- Plants Vs Zombies Free Bilgisayarda en sevilen strateji oyunlarından olan plants vs zombies (Bitkilere karşı zombiler!) bu seferde mobil platformlarda. Hemde bedava sürümüyle! Eğer eski zamanlarda oynadığınız belli başlı savunma kuleleri olan, onlar ile gelen canavarları yok ettiğimiz ve ana binayı koruduğumuz oyunları seviyorsanız bu android strateji oyunu tam sizlik! Stratejisi En Aktif Oyun! Oyunda hiç beklememeniz gerek. Her an karşınıza çıkan zombileri bir şekilde alt etmeniz gerek. Bazen bombalar ile bazen koyduğunuz bitkiler ile. Sonuç olarak o zombilerin hiç biri sizin bahçenizden içeriye girmemeli! Plants Vs Zombies Free oyunumuzun google play sayfasına buradan gidebilirsiniz.

  4- Age of Civilizations Hadi tüm dünyayı ele geçirelim! Oyunun iki versiyonu var. Biri Age of Civilizations, diğeri Age of Civilizations Lite. Lite sürümü özellikleri kısılmış bedava sürüm. Eğer oyunu çok severseniz normal sürümünü 4 TL karşılığında buradan satın alabilirsiniz. Tüm Dünya Var! Oyunun amacına gelirsek, oyuna başlarken bir ülke seçiyoruz ve o ülkenin 2015 zamanında sahip olduğu sınırlar, askerler ve ekonomileriyle başlıyoruz. Ardından komşu ülkelere savaş açarak saldırmaya başlıyoruz. Onlarda bize saldırmaya başlıyor. Kimde asker sayısı daha çoksa o savaşı kazanan o oluyor. Hızlı bir şekilde tüm dünyaya yayılıp tek güç olmaya çallışıyoruz. Tavsiyem Japon bölgelerinden başlamanız! Age of Civilizations Lite versiyonunun google play sayfasına buradan gidebilirsiniz. Age of Civilizations versiyonunun google play sayfasına buradan gidebilirsiniz. 

  5- Star Wars: Commander Hazır star wars’ın 7. filmi Aralıkta çıkacak iken bu oyun ile biraz daha heyecanlanalım mı? Size verilen bölgeyi geliştirmeye başlıyoruz ve iyilerin yada kötülerin yanında savaşa çıkıyoruz. Yanımızda Darth Vader, Luke Skywalker, Han Solo, ve Princess Leia gibi ünlü karakterlerle saldırıyoruz. Yada onlara karşı saldırıyoruz ? Seçim tamamen sizin! Güç Sizinle Olsun! Star Wars: Commander oyunumuzun google play sayfasına buradan gidebilirsiniz. Android Strateji Oyunları listemizin sonuna geldik eğer sizin de android strateji oyunları tavsiyeniz var ise alt tarafta ki yorum bölümümden belirtebilirsiniz.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.