En İyi Android Yarış Oyunları
Yarış oyunları insanların tutkusu! Artık akıllı telefonlarda da oynayabildiğimiz yarış oyunları zaman öldürmek için birebir. Bu gün sizler için en iyi android yarış oyunları listesini hazırladık. Umarım beğenirsiniz. 

  1- Traffic Racer İşte karşınızda bir türk oyunu! Soner Kaya’nın yaptığı Traffic Racer google playde yarış kategorisinde ilk sırada. Oyunun amacı oldukça basit. Karşımızda uzun bir yol var. Yol ikiye ayrılmış. Bir bizim istikametimizde gidenler birde bize doğru gelenler. Eğer size doğru gelen şeritten giderseniz 2x puan alıyorsunuz. Oyunun genel olayı hiç bir arabaya çarpmadan gidebildiğiniz kadar ileriye gitmek. En sonunda ise gittiğiniz km kadar para alıyorsunuz. Türk Oyunlarına Destek Verin! Bu paralar ile arabınızı güçlendiriyor ve tekrar yola çıkıyorsunuz. Bir kaç farklı haritası mevcut. Karlı, Gece, Çöl ve Açık hava. Gece haritasında giderseniz 2x fazla para kazanıyorsunuz. Diğer haritaların bir espirisi yok. Traffic Racer oyununun google play sayfasına buradan gidebilirsiniz. 

  2- Hill Climb Racing Dağlı arazilerde, zorlu yolculuklar yapmak istiyorsanız Hill Climb Racing tam size göre! Oyunda bir sonra ki seviyeye geçmek bir hayli zor! Oyun başında size verilen dağ aracı ile ilk aşamada gidebildiğiniz kadar ileriye gitmeye çalışıyorsunuz. Bu arada etrafta bulunan altın paraları da topluyorsunuz. Yakıtınızı haritanın belirli bölgelerinde bulunan benzin depoları ile dolduruyorsunuz. Eğer o yakıt yerine gidene kadar deponuz biterse yada aracınız ters dönüp yere çarparsa kaybedersiniz. Oyunun Bağımlısı Olacaksınız! Biraz para topladıktan sonra isterseniz yeni bir araç satın alabilir isterseniz de şuan sahip olduğunuz aracı güçlendirebilirsiniz. Daha çok yakıt, iyi bir süspansiyon gibi gibi. Oyunda artistik hareketler çok önemli. Ters dönmeler havaya sıçramalar bunların hepsinden para kazanıyorsunuz. Oyunda ay haritası bulunmakta. İlk amacınız ay haritasını açmak olsun. Bu haritada çok kolay para kazanabilirsiniz. Hill Climb Racin oyununun google play sayfasına buradan gidebilirsiniz. 

  3- Dr. Driving Kendisini sürekli tekrar ettiği halde hiç sıkmayan bir ilginç oyun. İster telefonu sağ-sol yaparak kontrol edebilir, isterseniz de ekranda ki direksiyon ile arabayı kontrol edebilirsiniz. Her bölüm başı size verilen görevleri yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Birinde drift yaparak bölümü bitirmeye çalışırken kiminde belli bir sürenin altında. Eğer bir yerlere çarparsanız kaybedersiniz. Aynı zamanda çarptığınız zaman aracınız hasar görür ve tamir edilmesi gerekilir. Eğer hiç tamir etmezseniz de oynayabilirsiniz ancak daha yavaş ve daha zor olur. Tamir zaten fazla para istemiyor. Oyunda para biraz zor birikiyor o yüzden harcarken dikkatli olun. Yada sosyal medya hesaplarınızı bağlayarak hızlı para kazanabilirsiniz. Dr. Drving oyununun google play sayfasına buradan gidebilirsiniz. 

  4- Asphalt 8: Airborne Eminim hepiniz bu oyunu listede bir yerlerde göreceğinizden emindiniz. Evet! İşte karşınızda telefonda oynanabilecek en iyi grafiklere sahip yarış oyunu. Üstelik Bedava! Asphalt 8, üstte saydığımız android yarış oyunları’na göre biraz farklı. Diğerlerinde basit araçlarla basit görevler vardı. Ama Asphalt 8’de durum böyle değil. Son moda araçlarımız ile pistlerde 1. olmaya çalışıyoruz! Oyunun Multiplayer Özelliği Var! Grafikleri sizi sizden alacak, telefonda böyle grafikler mümkün olabilir mi? Diye sordurtacak. Her yarış sonunda kazandığınız paralar ile güçlendirme yada yeni araba alma seçeneğiniz diğer oyunlarda olduğu gibi asphalt 8’de de bulunmakta. Yarış sırasında alacağınız turbolar ile hızınıza hız katacak ve adrenalini hissedecksiniz. Arkadaşlarınızla yada tanımadığınız insanlara karşı da oynayabileceğiniz Asphalt 8 gerçekten başarılı bir yapım. Asphalt 8: Airborne oyununun google play sayfasına buradan gidebilirsiniz. 

5- Earn To Die 2 Az zombi ezmeye ne dersiniz! Boş vakitlerimde oynadığım acayip zevkli olan earn to die 2’ye merhaba diyin! Oyunun başında bize verilen basit bir araç ile benzinliğe gitmeye çalışıyoruz. Ancak sonradan anlıyoruz ki bu zombiler bu arabayı parçalıyor! Bizde kazandığımız paralar ile arabaya yeni şeyler ekliyoruz. Zombileri kesecek bir testere yada bizi uçuracak bir turbo! belki de araziler düzgün olmadığı için daha iyi bir tekerlek? Zombi Ezek Acayip Zevkli! Karşınıza çıkan zombilere artistik hareketler yaparak öldürmek, bunun yanında turboyu nasıl daha efektif kullanırsam benzinliğe ulaşırım düşüncesi. Sizi sizden alacak! Oyunda bir benzinliğe vardığımızda başka bir benzinliğe oradan başka bir benzinliğe gitmemiz gerekiyor. Başlarken zaten o büyük haritayı görmüşsünüzdür! O haritayı bitirmek sizin haftalarınızı alacak!

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.